Przeloty do USA

Przeloty LOT do Stanów Zjednoczonych

Polskie linie lotnicze PLL LOT od kilkudziesięciu lat są najbardziej znaną linią lotniczą dla Polaków latającą z Polski do Ameryki i z Ameryki do Polski. Loty PLL LOT do USA realizowane są z Warszawy do Nowego Jorku (New York), Chicago, Bostonu, Dallas, Detroit, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Minneapolis, Newark, Philadelpha, Phoenix, Portland, San Diego, San Francisco, Seattle, Vancouver, Waszyngton.

Najwięcej lotów i najwięcej pasażerów LOT kupuje bilety na przeloty z Wrszawy do Nowego Jorku oraz Chicago. To właśnie w tych miastach i ich okolicach mieszka najwięcej Polaków, istnieją całe Polonie. To co najważniejsze aby polecieć do USA do WIZA. Musimy ją mieć przed kupnem biletu lotniczego, albo mieć pewność, że ją dostaniemy, gdyż mając bilet, a nie mając wizy do USA nie zostaniemy wpuszczeni na pokład samolotu do Ameryki. Na otrzymanie wizy w ambasadzie w Warszawie czeka się około 4 dni, jednak załatwianie warto rozpocząć znacznie wcześniej, co najmniej dwa tygodnie.

Wiele linii lotniczych oferuje dziś przeloty do USA. Polacy jednak cenią sobie bardzo przeloty polskimi liniami LOT. Przystępna cena biletu, miła obsługa w samolocie podczas lotu, polskie stewardessy, bezpośrednie odloty do USA z Warszawy i Krakowa. Oczywiście z innych lotnisk w Polsce także możemy zakupić bilety na lot do Stanów Zjednoczonych. Podróż trwa wtedy nieco dłużej, gdyż pasażerowie przesiadają się w Warszawie.

Zapraszamy do zakupu biletów lotniczych do Ameryki. Warto kupować bilety z wyprzedzeniem, gdyż wtedy mają Państwo dużą szanse na znacznie niższe ceny biletów. Jeśli nasz system rezerwacji biletów powyżej jest dla Państwa niewystarczający prosimy dzwonić na naszą infolinię. Konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania i zarezerwują odpowiedni lot, a Państwo za bilet będą mogli zapłacić gotówką, przelewem, bądź kartą. INFOLINIA: 801 005 059 (opłata 35 gr za min. z Vat) lub +48 32 728 30 95 (opłata wg taryfy operatora). Linie lotnicze LOT oferują także atrakcyjne cenowo przeloty do Kanady do Toronto.