Przeloty do Kanady

Przeloty do Kanady z LOT- em

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują atrakcyjne i komfortowe loty do Canady, w Ameryce Północnej. Kanada jest drugim co do wielkości krajem świata, a jej stolicą – Ottawa. Do Ottawy możemy polecieć liniami LOT z Warszawy. Lot na trasie Warszawa – Ottawa wiąże się z przesiadką w Toronto. Lot oferuje także bezpośrednie loty z Warszawy do Toronto. Przelot trwa blisko 10 godzin. Na pokładzie samolotu podczas lotu pasażer otrzymuje posiłek, miłą obsługę, możliwość odpoczynku.

Loty do Kanady to obok przelotów do USA jedne z najbardziej popularnych przelotów zagranicznych wykonywanych przez LOT.

Lotnisko w Toronto (YYZ) – Pearson International – Toronto, to najbardziej ruchliwe i popularne lotnisko w Canadzie. Lotnisko w Toronto ma dwa terminale i leży tylko 27 km od centrum miasta Toronto. Na lotnisko bądź z lotniska można się dostać do centrum miasta lub innej części Kanady taxi, autobusem, busem, pociągiem lub metrem.

Toronto jest największym w Kanadzie miastem, dlatego też jest ekonomicznym i kulturalnym centrum Kanady. Jest też najpopularniejszym miastem w Kanadzie dla Polaków. To w Toronto i jego okolicach mieszka na stałe najwięcej polskich imigrantów.

Loty do Toronto

Przeloty samolotem LOT do Kanady do Toronto oferuje LOT. Już dziś możesz kupić bilet lotniczy na przelot do Toronto lub z Toronto do Polski. Rezerwując bilet w naszym serwisie telefonicznie bądź internetowo za bilet będziesz mógł zapłacić gotówką, przelewem, kartą.

Zadzwoń i zarezerwuj swój bilet a my zrobimy wszystko, abyś był zadowolony z naszej profesjonalnej, szybkiej i w pełni bezpiecznej usługi. Na adres mailowy, po rezerwacji otrzymasz wszystkie niezbędne informacje. INFOLINIA: +48 32 728 30 95 lub 801 005 059. Zadzwń a nasi konsultanci dokonają dla Ciebie rezerwacji lotu do Kanady, lub z Kanady do Polski.

Wybierając się samolotem do Kanady Polacy mają obowiązek uzyskania wizy na przejazd i pobyt. Wizę otrzymać można tylko w kanadyjskich ambasadach lub konsulatach. Ważna jest przez 6 miesięcy. Na granicy nie ma możliwości otrzymania wizy. Niestety jednak nawet kiedy polski obywatel posiada wizę nie gwarantuje to wjazdu do Kanady. Decyzję taką podejmuje za każdym razem urzędnik imigracyjny na podstawie przedstawionych mu dokumentów.Trzeba także wyjaśnić urzędnikowi w jakim celu lecimy do Kanady.

Jeżeli chodzi o jazdę autem w Kanadzie to mając polskie prawo jazdy można prowadzić samochód przez trzy miesiące. Po trzech miesiącach należy wyrobić sobie dodatkowo międzynarodowe prawo jazdy.

  • Sprawdź inne przeloty międzynarodowe LOT.