Loty Warszawa Nowy Jork

Tanie Loty Warszawa – Nowy Jork – Warszawa

Przeloty PLL LOT do USA

Jednym z międzynarodowych rejsów wykonywanych przez PLL LOT jest połączenie na trasie Warszawa – Nowy York. Warszawa to stolica Polski, przyciągająca wielu Polaków, a także turystów zagranicznych oferując im zarówno zieleń pięknych parków, jak i wielkomiejski zgiełk i gwar. Na obrzeżach stolicy zlokalizowany jest port lotniczy obsługujący trzy czwarte ruchu powietrznego Polski. Do dyspozycji pasażerów port lotniczy przygotował aż 60 stanowisk do odprawy biletowo – paszportowej, dzięki czemu obsługa pasażerów przebiega szybko i sprawnie.

Sprzedaż biletów lotniczych do Nowego Jorku: 801 005 059 lub 32 728 30 95

Ponadto podróżujący samolotem do Nowego Jorku skorzystać na miejscu mogą z ofert przygotowanych przez: banki, urząd pocztowy, sklepy, w tym sklep wolnocłowy, restauracje, biura wynajmu samochodów, czy firm ubezpieczeniowych – wykupując np. pakiet ubezpieczeniowy na czas podróży. Komunikacja na i z lotniska w kierunku centrum miasta możliwa jest dzięki taksówkom, których postój znajduje się przed wejściem, autobusom komunikacji miejskiej, a także własnym samochodom, zaparkowanym na czas wyjazdu na przylotniskowym parkingu długoterminowym. Samoloty wylatujące z Warszawy do USA w kierunku Nowego Jorku swoje bazy docelowe mają albo na lotnisku: Nowy Jork John F. Kennedy International Airport albo na Nowy Jork Newark International. Port lotniczy JFK jest największym portem lotniczym w Nowy Jorku, obsługującym rocznie prawie 50 milionów pasażerów. Na terenie lotniska sprawnie funkcjonuje punkt informacyjny dla przyjezdnych w sprawie komunikacji, czy też rezerwacji miejsc w hotelach. Z dzielnicy Queens, w której mieści się lotnisko, do centrum miasta wydostać się można licencjonowaną taksówką, samochodem wypożyczonym, bezpłatnym autobusem, bądź helikopterem.

Z kolei lotnisko Newark Liberty leży w stanie New Jersey. Poruszać się po nim można bezpłatnymi autobusami, natomiast wyjechać w stronę miasta można z wykorzystaniem drogi międzystanowej nr 95. Wiele linii autobusowych dowozi pasażerów zarówno na pobliską stację kolejową, jak i do centrum Nowego Jorku, a także do innych stanów USA. Na miejscu można także zamówić taksówkę lub limuzynę, wynająć samochód, a nawet zarezerwować pokój w hotelu. Nowy Jork jest jednym z najbardziej fascynujących miast na świecie, a tym samym ważnym węzłem komunikacyjnym, służącym jako baza przesiadkowa dla podróżującym zarówno po Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi, dlatego też łącznie jego wszystkie trzy lotniska (oprócz powyższych także lotnisko w Nowym Jorku La Guardia) oferują loty i przeloty do wszystkich ważniejszych miast na świecie. Całe miasto stanowi niejako historię współczesnej sztuki architektonicznej, która zadowoli nawet najwybredniejsze gusta. Połączenie na trasie Warszawa Nowy Jork obsługiwane przez PLL LOT jest jedynym połączeniem bezpośrednim; istnieje ponadto wiele innych możliwości dotarcia drogą powietrzną z Warszawy, bądź innego miasta Polski do Nowego Jorku, jednakże z przesiadką.

Polskie linie lotnicze LOT są regularnymi liniami, których samoloty obsługują loty i przeloty nie tylko krajowe, ale i europejskie, a nawet transatlantyckie. Misją LOT-u jest zaspokajanie potrzeb transportowych klientów względem jakości i wartości usług, stając się w ten sposób przewoźnikiem pierwszego wyboru. Z kolei marka LOT-u to tradycja i zaufanie klientów, wypracowane przez lata. Linie lotnicze LOT oferuja także przeloty do Kanady.